Hakkımızda

single-07

Hakkımızda

Davizan Kumaş 1994 Yılında İstanbulda Kurulmuştur

1994 yılında AHMET DAVİZAN VE İBRAHİM DAVİZAN tarafından kurulan firmamız 1994 yılından beri toptan kumaş sektörde öncü olmuştur. Yıllar içerisinde edindiği sektörel tecrübeyle yerli ve yabancı giyim firmalarının önemli bir tedarikçisi haline gelmiştir.

Değerli müşterilerine Merkez Merter Şubesi , Şube Zeytinburnu Showroom'u ve 7000 metrekare depolama kapasiteli Tekstilkent Lojistik Merkeziyle kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ilke haline getiren Davizan Kumaş, özgün tasarımlarıyla ve rekabetçi vizyonuyla global pazarda vazgeçilmez bir isim haline gelme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Her geçen gün sektördeki öncülüğü bir adım daha ileriye taşıyan firmamız stoklarında mevcut binlerce kumaş çeşidiyle zengin ürün yelpazesini müşterilerine sunarak ülkemizin tekstil sektörünün gelişiminde önemli bir oyuncu haline gelmiştir.

Davizan Kumaş ailesi olarak sizlerle çalışmaktan duyduğumuz memnuniyetle en iyi hizmete odaklanmış çalışanlarımızla bugün olduğu gibi yarın da en kaliteli çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz...

Saygılarımızla...